• 28.12.2021 13:22
      • Utworzono: czwartek, 30, styczeń 2014 09:15

• Dnia 29 stycznia obchodziliśmy uroczystość Dnia Babci i Dziadka, która została zorganizowana w Klubie w Rzędzinach. Pani Dyrektor powitała przybyłych Seniorów, a następnie rozpoczęły się występy uczniów naszej szkoły.

Zgromadzeni mogli obejrzeć inscenizację przygotowaną przez Kółko Artystyczne ( dzieci z klas 1-3) p.t. „Bajka dla Babci”.

Następnie występowały kolejno dzieci z zerówki, klasy 1, 2 i 3, które przygotowały piosenki i tańce dla Seniorów.

Na zakończenie miał miejsce koncert flażoletowy uczniów klasy 1.

Po występach dzieci złożyły przybyłym gościom życzenia, wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły na przygotowany poczęstunek.

Agnieszka Wróblewska