• AKTUALIZACJA UDZIAŁ W KONKURSIE "MASKOTKA DLA PKS W SZCZECINIE"

• 28.12.2021 13:31
      • Utworzono: poniedziałek, 10, luty 2014 19:52

• UWAGA !!!!!!

Konkurs na "Maskotkę" PKS Szczecin został rozstrzygnięty. Zwycięzcą konkursu została uczennica naszej szkoły  Zofia Urban – kl. V. Radość tym większa, iż konkurs cieszył się ogromną popularnością. Wzięły w nim udział szkoły z całego województwa (nadesłano 840 prac).

Cała społeczność naszej szkoły serdecznie gratuluje Zosi, co zostało uwidocznione na gazetce szkolnej.

W styczniu nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez PKS w Szczecinie pod tytułem „Maskotka dla PKS w Szczecinie”.

Uczniowie korzystali z różnorodnych technik - prace wykonane zostały: kredkami, farbami, uszyte z materiału. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu swoich projektów, mamy nadzieję, że komisji konkursowej też przypadną do gustu.

Edyta Urban