• ZABAWA KARNAWAŁOWA I WALENTYNKI

• 28.12.2021 13:43
      • Utworzono: poniedziałek, 17, marzec 2014 09:52

• 14. lutego 2014 roku uczniowie wszystkich klas naszej szkoły bawili się na zabawie karnawałowej. Zabawa odbyła się na udekorowanej w serca  sali gimnastycznej. Serca pokazywały, że oprócz karnawału świętowaliśmy również Walentynki.

Poczta walentynkowa w szkole działała już tydzień przed świętem, a podczas zabawy zostały dostarczone adresatom wszystkie kartki walentynkowe Do tańca przygrywała muzyka z największymi obecnie przebojami. Tak więc nie zabrakło piosenki zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”, którą śpiewała cała sala. Zabawie towarzyszyły  konkursy z nagrodami, takie jak taniec z kapeluszem lub miotłą, dmuchanie balonów i konkurs na najbardziej pomysłowy strój. Wszystkie konkursy były nagradzane „słodkimi” nagrodami.

Został też rozstrzygnięty konkurs na najładniejsze serce walentynkowe – wszyscy był zwycięzcami i każda klasa została nagrodzona tabliczką czekolady. Podczas zabawy wszyscy wspaniale się bawili i żałowali, że zabawa trwała tylko dwie godziny, po których trzeba było wrócić na lekcje.

/Mariola Zachciał, Edyta Urban, SU/