• REKRUTACJA

• 28.12.2021 14:45
      • Utworzono: czwartek, 10, kwiecień 2014 12:01

• Zapisy dzieci urodzonych w 2010 r. (pięciolatki) do oddziału przedszkolnego oraz dzieci urodzonych w 2008 r. (siedmiolatki) i 2009 r. (sześciolatki) do klasy pierwszej odbywać się będą od dnia 23.03.2015 r. – 20.04.2015 r.  w   godzinach      pracy sekretariatu    szkoły tj: od poniedziałku do  czwartku w godzinach

8:3013:30. W razie braku możliwości skontaktowania się w powyższym terminie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 91 311 24 39.

Obowiązek przedszkolny dzieci pięcioletnie mogą realizować w przedszkolu lub w innej formie wychowania przedszkolnego np. w oddziale przedszkolnym w szkole.

W celu zapisu dziecka należy wypełnić kartę zapisu (dostępna na stronie internetowej www.psprzedziny.pl) i dostarczyć ją do sekretariatu szkoły w określonym wyżej terminie. Dla potwierdzenia danych, należy przy zapisie okazać akt urodzenia dziecka.

Rodzice dzieci z rejonu PSP w Rzędzinach, które  obowiązek przedszkolny lub szkolny realizować będą w innych placówkach, zobowiązani są do przekazania tej informacji do sekretariatu szkoły w Rzędzinach w formie pisemnej (poprzez osobiste dostarczenie lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej/elektronicznej na adres: sekretariat@psprzedziny.pl)

Karta zapisu dziecka Karta_zapisu_dziecka_2014.pdf