• DZIEŃ ZIEMI 2014 r. "BY ŻYŁO SIĘ PIĘKNIEJ"

• 28.12.2021 15:48
      • Utworzono: wtorek, 06, maj 2014 12:09

• Od 23 do 26 kwietnia w szkole obchodziliśmy Dzień  Ziemi.

W tych dniach został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,By żyło się piękniej”, który został przeprowadzony w klasach I-VI, uczniowie koła plastycznego przygotowali wystawę prac ,,Ziemia wiosną’’, w klasach IV-VI odbyła się kolejna edycja konkursu przyrodniczego ,, Eko-Asy z  każdej klasy”, na lekcjach  poruszane były tematy związane z ekologią, dotyczące recyklingu, oszczędnego gospodarowania wodą i energią .Wszyscy uczniowie wraz  z nauczycielami aktywnie uczestniczyli  w sprzątaniu Rzędzin i pobliskiego lasu.

Na zakończenie odbył się apel. Uczniowie klasy I zaprezentowali piosenkę o tematyce ekologicznej,  grupa teatralną z klasy III przygotowała przedstawienie ,, Nasza Ziemia”

Maria Wierzbicka