• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2014/15

• 28.12.2021 16:39
      • Utworzono: poniedziałek, 09, czerwiec 2014 09:34

• Na przełomie maja i czerwca, odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2014/15. Do „walki” wyborczej zgłosiło się 6 uczniów (Aleksandra Supernak – kl. III, Aleksandra Jaroszewicz – kl. IV, Nikola Ruter – kl. IV, Zuzanna Kisiel – kl. V, Zofia Urban – kl. V i Dawid Kudra – kl. V.

Kandydaci wylosowali swoje numery wyborcze oraz wykonali plakaty wyborcze zachęcające do głosowania na nich. Kampania wyborcza trwała od 19 maja do 2 czerwca. 3 czerwca 2014 roku był dniem wyborczym w naszej szkole. Uczniowie klas 0 - VI poprzez głosowanie zdecydowali, że w przyszłym roku szkolnym przewodniczącą SU zostanie Zofia Urban (18 głosów), a jej zastępcami Zuzanna Kisiel (5 głosów) i Aleksandra Jaroszewicz (3 głosy). Dawid Kudra mimo, że otrzymał największą ilość głosów – 37, to zrezygnował z kandydowania.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy dla społeczności szkolnej. /Mariola Zachciał - opiekun SU/