• WYCIECZKA DO DZIWNÓWKA

• 28.12.2021 17:13
      • Utworzono: czwartek, 26, czerwiec 2014 12:53

• W dniach 23-25.06.2014r. roku odbyła się wycieczka do Dziwnówka. W wycieczce brało udział 8 uczniów klasy VI. Główny cel wyjazdu miał przede wszystkim charakter integracyjny i pożegnalny.

Uczniowie w Dziwnówku bawili się świetnie. Pierwszego dnia wyjazdu uczniowie mieli okazję zwiedzić Dziwnów m.in.: Port Rybacki oraz Muzeum Rybołówstwa. Wieczorem dzieci podziwiały piękny zachód słońca oraz wraz z opiekunami puszczali „lampiony szczęścia”. Drugiego dnia uczniowie poznali uroki pięknego Kamienia Pomorskiego, przede wszystkim zwiedzili Muzeum Kamienia Naturalnego, Ratusz, Basztę, Port Jachtowy oraz Katedrę. Wieczorem wszyscy wspólnie spędzali czas przy ognisku. Ostatni dzień dzieci spędziły aktywnie wypoczywając na plaży. Widać było ogromne zaangażowanie oraz integrację zespołu. Ta wycieczka była ostatnim wspólnym wyjazdem klasy szóstej, mam nadzieję, że przeżyte wspólnie dni na długo pozostaną w pamięci szóstoklasistów.