• Kuchnia Amica z piekarnikiem elektrycznym oraz przybory kuchenne

• Dzięki zakupieniu kuchenki Amica z piekarnikiem elektrycznym uczniowie będą mogli wypróbować swoich umiejętności kulinarnych na lekcjach techniki czy godzinie wychowawczej. Dla młodszych dzieci z pewnością nie lada atrakcją będzie poznanie zasad działania podstawowych przyborów kuchennych manualnych i mechanicznych.

• Aparat fotograficzny Sony z wbudowaną kamerą cyfrową

• Profesjonalne wykonywanie zdjęć, nagrywanie filmików może zostać wykorzystywane na wielu lekcjach, chociażby do tworzenia prezentacji. Aparat fotograficzny może być także wykorzystywany do robienia pamiątkowych, okolicznościowych zdjęć dzieci, fotografii klasowych jak również dokumentacji medialnej z różnych szkolnych uroczystości, wyjazdów i wycieczek.

• Sprzęt nagłaśniający z akcesoriami

• Sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości  był wykorzystywany podczas uroczystości szkolnych, akademii, podczas występów artystycznych i prezentacji  oraz zabaw tanecznych.

• Oświetlenie do realizacji nagrań, zestaw lamp studyjnych

• Funkcjonalne oświetlenie do realizacji nagrań to sprzęt, dzięki któremu można stworzyć efektywnie prezentujące się tło dla materiału filmowego, streamingu, a nawet sesji zdjęciowej. Jasna lampa w połączeniu ze statywem i zestawem sterującym sprawi, że użytkownik będzie miał do dyspozycji nieograniczoną liczbę wariantów oświetleniowych.

• Stacja lutownicza Hot air + grotówka Hot air

• Lutownica jest sprzętem znanym chyba każdemu majsterkowiczowi zajmującemu się elektroniką. Przy jej pomocy można wykonywać trwałe połączenia, przez które w przyszłości będą płynąć ładunki elektryczne.