• LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W RZĘDZINACH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

• 25.04.2022 16:28
          • Utworzono 25.04.2022 r.
          • Rzędziny, 25.04.2022 r.

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH
            DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W RZĘDZINACH

NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Na podstawie art. 158 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U.       z 2021r. poz. 1082 z późn. zm.) komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzędzinach na rok szkolny 2022/2023.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych została umieszczona na stronie Naboru - na indywidualnych kontach oraz w szkole na tablicy ogłoszeń w dniu 25.04.2022 r. do godz. 15:00.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

Ewa Bajuk

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że do dnia 29.04.2022 r.  do godz. 14:00 należy  potwierdzić wolę przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzędzinach.

Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej może odbywać się w następujący sposób:

1. rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna jest tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) - status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty;
            2. możliwe jest również złożenie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mailowy placówki - szkoła zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty;
            3. dopuszczalne jest również w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie ma innej możliwości, dostarczenie oświadczenia woli w wersji papierowej do sekretariatu szkoły podstawowej (druk dostępny w sekretariacie szkoły lub jest do pobrania poniżej).

Potwierdzenie_woli.pdf

Komisja Rekrutacyjna