• POMOC PSYCHOLOGICZNA W CZASIE PANDEMII

• KONTAKT Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM

Drodzy Uczniowie i  Rodzice, gdyby ktoś potrzebował kontaktu ze mną pedagogiem szkolnym w sprawach wychowawczych, proszę o informację przez e-dziennik, zakładka Wiadomości. Postaram się pomóc. Można zostawić mi także w Wiadomościach swój nr telefonu - będę starała się oddzwonić. Serdecznie pozdrawiam - Ewa Bajuk, pedagog szkolny.

POMOC I WSPARCIE SPECJALISTÓW Z PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W POLICACH

Wsparcie specjalistów z naszej rejonowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Policach. Osoby, które odczuwają potrzebę wsparcia (psychologicznego, emocjonalnego) w sytuacji kryzysu mogą kontaktować się z dyżurującymi specjalistami telefonicznie (numery telefonów: 501 422 481 lub 660 092 909) każdego dnia w godzinach 10:00–14:00.

Zachęcam do kontaktu - Ewa Bajuk - pedagog szkolny.

CAŁODOBOWA POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DOBRA

Pod numerem telefonu 663-606-609 osoby potrzebujące, mogą otrzymać pomoc psychologiczną, która jest realizowana przez Stowarzyszenie SOS dla Rodziny.