• KUCHENKA AMICA Z PIEKARNIKIEM ORAZ PRZYBORY KUCHENNE

Klasa 3 podczas pieczenia bułeczek w ramach realizacji innowacji.

Wykorzystanie kuchenki elektrycznej do pieczenia pączków przez oddział przedszkolny.

Pieczenie w piekarniku pizzy, ciasta i bułeczek podczas zajęć oddziału przedszkolnego.

SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY

Wykorzystanie sprzętu nagłaśniającego podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023.

Sprzęt nagłaśniający wykorzystany na akademii z okazji Święta Niepodległości.

Sprzęt nagłaśniający na balu "Pożegnanie Jesieni". Sprzęt był obsługiwany przez uczniów pod obserwacją nauczyciela.

APARAT FOTOGRAFICZNY Z WBUDOWANĄ KAMERĄ CYFROWĄ

Wykonywanie zdjęć oraz filmików podczas szkolnych uroczystości i imprez.

Wykorzystanie aparatu fotograficznego podczas zajęć plenerowych świetlicy szkolnej.

Wykonywanie zdjęć na wycieczce szkolnej z przedsięwzięcia "Poznaj Polskę".

OŚWIETLENIE DO REALIZACJI NAGRAŃ, ZESTAW LAMP , STATYW...

Wykorzystanie lamp studyjnych przez uczniów na lekcji plastyki.

Stacja lutownicza Hot air + grotówka Hot air

Stacja lutownicza Hot air to fenomenalny sprzęt do serwisowania uszkodzonej elektroniki o czym przekonali się uczniowie klasy 6