• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JABŁKA

• Utworzono: wtorek, 28, wrzesień 2021 19:30

Międzynarodowy dzień jabłka

Każdy uczeń już wie, że jabłka na zdrowie się je.

Za nami  pyszny dzień, w którym królowało JABŁKO. Ten owoc zasługuje na szczególną uwagę ze względu na jego walory i wartość. Podczas prezentacji, która umieszczona była na korytarzu szkolnym, uczniowie dowiedzieli się jakie mamy odmiany jabłek.

Znalazły się także informacje na temat wartości zdrowotnych jabłek. Dla łasuchów przedstawiony został przepis na pieczone jabłka. Czy ktoś z Was skusił się i zrobił takie w domu? Pochwalcie się nam. Oczywiście nie obyło się bez degustacji. Mniam! /SU?

• DENTOBUS W SZKOLE

• Utworzono: piątek, 24, wrzesień 2021 15:06

DENTOBUS W SZKOLE

Drodzy Rodzice, w trosce o zdrowe ząbki Waszych dzieci do naszej szkoły może przyjechać dentobus. Dentobus to nic innego, jak po prostu mobilny gabinet stomatologiczny. W nim to udzielane będą świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Skorzystanie ze świadczeń w dentobusie:

- pozwoli na ocenę stanu zdrowia dziecka w zakresie jamy ustnej

- ustalenie planu leczenia jak również podjęcie niezbędnego leczenia stomatologicznego.

Jeżeli chcą Państwo aby Wasze dziecko skorzystało z takiej usługi, prosimy o przesłanie informacji w wiadomości do wychowawcy klasy poprzez Librusa oraz wyrażenie pisemnej zgody na formularzu, które dziecko otrzyma w szkole.

Termin badania będzie ustalony po zebraniu informacji o ilości chętnych dzieci.

• KARTKI DO BLANKI

• Utworzono: czwartek, 23, wrzesień 2021 19:24

Kartki do Blanki

Jak to miło spełniać czyjeś marzenia…

Serfując po internecie natrafiliśmy na informację o pewnej dziewczynce, Blance, która walczy z chorobą, a jej marzeniem jest dostać mnóstwo kartek urodzinowych. Codziennie wygląda listonosza z nadzieją, że ma przesyłkę dla niej.

Dlatego postanowiliśmy własnoręcznie wykonać kartki urodzinowe, aby pomóc spełnić marzenie. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem i pomysłem zabrali się do pracy. Dzięki tym staraniom powstało kilkadziesiąt niepowtarzalnych pocztówek. Blanko, najlepsze życzenia! /SU/

• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021-2022

• Utworzono: poniedziałek, 20, wrzesień 2021 19:14

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory, wybory i po wyborach

W tym roku szkolnym w wyborach wystartowali uczniowie klasy 7 i 8. Podczas głosowania wyłoniono przewodniczącą – Marcelę Świątczak, uczennicę klasy 8. Zastępcą została Zuzanna Ziołecka, uczennica klasy 7. W pracach wspierać będą członkowie SU – Aleksandra Krawiec, Szymon Plikus, Hanna Kowal, Wiktoria Siarkowska, i Oliwia Woźniak. Gratulujemy!

• INFORMACJA W SPRAWIE UBEZPIECZENIA NNW DLA UCZNIÓW

• Utworzono: poniedziałek, 20, wrzesień 2021 08:14

Decyzją Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 Szkoła Podstawowa w Rzędzinach nie będzie podpisywała polisy ubezpieczeniowej w ramach „grupowego ubezpieczenia szkolnego dla uczniów”.

Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci do przejęcia inicjatywy w samodzielnym podjęciu decyzji o ubezpieczeniu NNW.

• DZIEŃ KROPKI

• Utworzono: czwartek, 16, wrzesień 2021 19:07

DZIEŃ KROPKI

Kiedy nie wiesz od czego zacząć – postaw kropkę. Okazuje się, że kropka, to nie koniec, to początek. Nasi uczniowie 15 września obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Były aktywności, wspólne tworzenie obrazu za pomocą kropek. Tego dnia wyglądali wyjątkowo – kropkowo. To bardzo ważne święto, które uzmysławia dzieciom, że w każdym z nich tkwi talent.

• DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY - WRZESIEŃ

• Utworzono: poniedziałek, 13, wrzesień 2021 09:03

Każdego 13 dnia miesiąca mamy Dzień Szalonej Fryzury.

Wszelkie kitki, warkocze, koki, loki, fale, cebule, spinki, mile widziane. Kreatywność uczniów nie ma końca. Wrześniowe fryzury prezentujemy na zdjęciach.

• ZEBRANIE RODZICÓW 14.09.2021 r.

• Utworzono: piątek, 10, wrzesień 2021 11:48

Harmonogram zebrania w dniu 14.09.2021 r.

oddziały przedszkolne, spotkanie 16:00 - 16:30,

kl.1-3 - spotkanie 16:30 – 17:00, numery sal kl.1.-13, kl.2.-3, kl.3.- 4,

pozostałe klasy 4-8 spotkanie 17:10-17:40, numery sal kl.4.-sala komputerowa, kl.5. - 6, kl.7.-10, kl.8.-5,

około 17:45 spotkanie przedstawicieli RR - prowadzenie przewodnicząca RR p. K. Rohde, sala nr 6.

Wszystko z zachowaniem procedur w tym dezynfekcja, maseczki, dystans oraz jeden rodzic bez dzieci.

• AKCJA - PIJ WODĘ

• Utworzono: piątek, 10, wrzesień 2021 09:06

Jeśli chcesz być piękny i zdrowy - pij dużo wody! Samorząd Uczniowski dzielił uczniów eliksirem piękności. Było wielu chętnych, a niektórzy po eliksir podchodzili kilka razy. Samorząd Uczniowski