• WAŻNA INFORMACJA O ZDROWIU

• Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

W związku z pojawiającymi się przypadkami wszawicy, owsicy i mononukleozy w oddziale szkolnym i przedszkolnym prosimy o obserwację dzieci. W przypadku pojawienia się którejkolwiek z chorób, należy niezwłocznie zastosować odpowiednie leczenie. Ważne, aby prowadzić działania profilaktyczne - systematyczne sprawdzanie głów, obserwacja zachowania dzieci (w przypadku owsicy), częste mycie rąk.Prosimy o zapoznanie się z poniższymi linkami w celu informacyjnym:

• WIELKIE PRZYGOTOWANIA DO DNIA BABCI I DZIADKA

• Uczniowie młodszych klas jak co roku przygotowują prezenty-niespodzianki dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Podejrzyjmy co w tym roku ucieszy seniorów.

Śpiewające życzenia od klasy 1 i 3.

Klasa 2 również wyśpiewała życzenia dla Babć i Dziadków.

• UWAGA NA GRYPĘ!

• UWAGA

W związku z trwającym sezonem grypy, a tym samym wzrostem zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne, prosi się o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, które mają na celu  zapobieganie transmisji zakażeń przenoszonych drogą powietrzno-kropelkową. Do takich zasad należy m. in.: zachowanie higieny rąk (dezynfekcja), zasłanianie ust i nosa maseczką. W przypadku osób z objawami infekcji górnych dróg oddechowych (katar, kaszel) prosi się o nie posyłanie dzieci do oddziału przedszkolnego/szkoły.

• JASEŁKA W BUKU

• Uczniowie naszej szkoły wystąpili przed lokalną społecznością w Jasełkach w kościele w Buku. Występ odbył się dwukrotnie: w Boże Narodzenie i w Święto Trzech Króli. Nad uczniami sprawowała opiekę mama uczennicy z klasy 1.

• WAŻNA INFORMACJA

• W związki z awarią prądu i brakiem ogrzewania

w dniu 05 stycznia 2023 r.,

zajęcia szkolne i w oddziale przedszkolnym

zostały skrócone do dwóch godzin lekcyjnych.

• "WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI" - OGŁOSZENIE

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 02 – 13 stycznia 2023 r.

Miejsce Akcji: Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzędzinach

PARTNERZY  AKCJI

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP